Sponsor Loteryjny

Manufaktura Cukierków

Nasza firma powstała z marzeń, które towarzyszyły nam od dzieciństwa. Cieszymy się, że możemy je realizować, osładzając Twoje życie.

Z satysfakcją wspieramy liczne akcje społeczne i charytatywne – wierzymy, że to doskonała forma podarowania komuś radości.

Sponsor Loteryjny

Pizzeria Soprano

W restauracji Soprano znajdziesz najlepszy comfort food ze wszystkich stron świata, ponieważ cenimy różnorodność. Naszą specjalnością są prawdziwe pizze oraz burgery, które są tworzone z pasją — ich skład to 100% wołowiny, świeże warzywa oraz niepowtarzalne sosy.

Sponsor Loteryjny

Widelec

Odwiedziliśmy różne zakątki świata, zbierając zapachy, przepisy i doświadczenia. Zostawiliśmy dla siebie wspomnienia, a dla Was pomieszaliśmy smaki z naszych podróży. W Widelcu codziennie mielimy i przygotowujemy mięso do grillowania. Wszystkie sosy, marynaty i dodatki, które wzbogacają smak — robimy sami. W tym tkwi nasz sekret.

Sponsor Loteryjny

Maestria - sztuka pizzy

W Maestrii podchodzimy do pizzy w sposób tradycyjny, ale jednocześnie chcemy czegoś więcej. Stąd właśnie nasza sztuka pizzy i pasja do jej tworzenia.
Sponsor Loteryjny

Dolina Smaku

Dolina Smaku to restauracja, oferująca domowe obiady, catering i organizację imprez okolicznościowych. Możecie zjeść tam dobre, polskie jedzenie i poznać fantastyczną obsługę.

Sponsor Loteryjny

Azzurro

Nasza restauracja wywodzi się z włoskich restauracji o bogatej historii i ugruntowanej marce. Azzurro łączy klasykę kuchni włoskiej z nowoczesną kuchnią różnych zakątków świata. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, gwarantujemy, że prostota
i elegancja naszych dań oraz najwyższa jakość obsługi spełnią oczekiwania każdego smakosza.
Sponsor Loteryjny

Chudy Byk

Wszystkie nasze burgery przygotowujemy codziennie na miejscu ze świeżo mielonej wołowiny. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem. Stawiamy na jakość bez żadnych kompromisów.

Sponsor Loteryjny

Byczy Burger

W Byczym Burgerze łączymy zdrowa kuchnię, wyśmienity smak i wysoką jakość. W naszej ofercie oprócz normalnego menu znajdziecie unikalne sezonowe burgery i pyszną szarpaną wieprzowinę.

Sponsor Loteryjny

Piekarnia Gruzińska Puri

Penovani, chaczapuri, kubdari, lobiani, chinkali. Nic nie mówią Wam te nazwy? To największe przeboje tradycyjnej kuchni gruzińskiej, które można kupić w piekarni „Puri”. Ostrzegamy, są uzależniające! Gdy  tylko spróbujecie potraw z południowego Kaukazu, ciągle będziecie do nich wracać i zawsze będzie Wam mało!

Sponsor Loteryjny

Manekin

Manekin to manufaktura naleśników, która istnieje na toruńskim rynku od 21 lat i od samego początku jest popularną marką lubianą przez wielu Torunian. Ich sekret to serce wkładane w proces produkcji i pasja, z którą tworzą swoje dania.

Sponsor Loteryjny

Krowarzywa

W swojej restauracji mają opcje wegańskie oraz wegetariańskie, udowadniając, że można jeść zdrowo i smacznie. Tworzą z troską o środowisko naturalne. Zachęcamy do odwiedzin!

Sponsor Loteryjny

Lenkiewicz

Lenkiewicz to znana toruńska marka, której początki sięgają 1945 roku. Lata ciężkiej pracy zaowocowały ogromną ilością doświadczenia i doskonale dopracowanym smakiem lodów i innych słodkości, które pozostają na długo w pamięci.

Sponsor Loteryjny

restauracja monka

Restauracja, w której prostota, autentyczność i naturalność tworzą przyjazny nastrój w otoczeniu współcześnie zinterpretowanego ducha przeszłości.

Sponsor Loteryjny

Czerwony Pomidor

Włoska restauracja ulokowana na ulicy Most Pauliński. Naszą specjalnością jest pizza we włoskim stylu robiona z wysokiej jakości składników, a także najróżniejsze pasty których nie powstydziłby się żaden Włoch.

Sponsor Loteryjny

Palce Lizać

Bistro Palce Lizać to miejsce, w którym zjesz pyszne domowe obiady, również w wersji fit. Codziennie oferujemy inne dania dnia, a więc musisz być z nami na bieżąco. Gwarancją pysznych, sytych i zdrowych obiadów są przede wszystkim produkty, których używamy, są one zawsze świeże i wysokiej jakości.

Sponsor Loteryjny

Bułka

Masz ochotę na miły, spokojny wieczór z różnorodnym jedzeniem w naszym lokalu? Restauracja Bułka Toruń ma wszystko, czego dusza zapragnie – wspaniałe drinki, smakowite potrawy i niepowtarzalną atmosferę.

Sponsor Loteryjny

Solaris

Urocza restauracja znajdująca się w Hotelu Mercure. Jest to miejsce w którym możesz spotkać się na biznesowy lunch, uroczystą kolację czy też porozmawiać przy lampce dobrego wina.

Sponsor Loteryjny

Karrotka

Jedna z niewielu typowo wegetariańskich knajpek. Jedzenie pyszne, domowe i sycące. W dwóch słowach: wege uczta. Dodatkowy atut to domowej roboty ciasta.

Sponsor Loteryjny

Dobrze Zjesz

Bistro Dobrze Zjesz umożliwia Państwu zorganizowanie imprez okolicznościowych w naszej sali – do 20 osób, jak i w plenerze lub domu Klienta. Proponujemy catering oraz bufet kawowy.