GŁówny Sponsor organizacyjny

Jesteśmy spółką zajmującą się wynajmem powierzchni komercyjnych w ramach własnej bazy lokalowej na terenie Torunia. Wiemy, że wysoki standard wykończenia jest kluczowy dla naszych klientów. Jeżeli szukasz lokalu dla siebie skontaktuj się z nami.

patronat honorowy

Oficjalny Patronat Honorowy Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego pomaga nam zwiększyć grono odbiorców akcji, a także jej rozpoznawalność.

Sponsor Koncertowy

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem deweloperskim, od 2008 r. z powodzeniem realizujemy własne projekty deweloperskie w Toruniu i Bydgoszczy – począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z biurami architektonicznymi, budowę, aż po przekazanie mieszkań zadowolonym klientom.

Sponsor Koncertowy

Naszą misją jest zwiększenie przyjemności z gier dla każdego. Chcemy to osiągnąć oferując szeroką gamę mebli oraz akcesoriów. Aby pomóc w wypełnieniu naszej misji, ciężko pracujemy nad budowaniem naszej sieci sprzedawców detalicznych w UE.

Sponsor organizacyjny

Mamy wszystko czego potrzebujesz, aby Twoja muzyka zabrzmiała doskonale. Zrealizujemy Twój system domowej rozrywki od projektu, poprzez instalację okablowania, po montaż i konfigurację sprzętu oraz opiekę serwisową. Ulubiona muzyka może towarzyszyć Ci w salonie, kuchni, łazience i w sypialni, a  także na tarasie lub w ogrodzie. Zaproponowane przez nas rozwiązania przetestujesz siedząc na kanapie w naszej sali odsłuchowej pijąc kawę lub herbatę.

Sponsor organizacyjny

Nasza firma działa w Toruniu już od 15 lat, na początku funkcjonowaliśmy pod nazwą P&P REKLAMA. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy najwyższą jakość, precyzję oraz szybką realizację każdego zlecenia. Naszym atutem jest nowoczesny park maszynowy obejmujący m.in. ploter do cięcia folii oraz ploter termiczny i frezujący.

Sponsor organizacyjny

Jesteśmy firmą szkoleniową, która poprzez rozwój pracowników i kompetencji pomaga swoim Klientom osiągać założone cele. Specjalizujemy się w przygotowaniu menedżerów do zarządzania zespołami w szkoleniach sprzedażowych i usprawnianiu pracy w zespołach.

Sponsor organizacyjny

Firma zaczęła swoją działalność już w 1763 roku. Stała się najpopularniejszą wytwórnią pierników i nie tylko w Toruniu. Każdy torunianin spotkał się z ich wyrobami i regularnie do nich wraca.

Sponsor organizacyjny

Od ponad ćwierć wieku tworzymy jedną z wiodących placówek w regionie, cieszącą się sympatią i zaufaniem Klientów. Pracujemy z pasją i oddaniem, co pozwala na ciągły rozwój naszej kliniki.

Sponsor organizacyjny

Kujawski Truck Center Sp. z o. o. (Rogówko k. Torunia) to autoryzowany dealer i jednocześnie serwis samochodów ciężarowych renomowanej marki Mercedes-Benz Truck. Od 12 lat niezmienną wartością tej firmy jest budowanie relacji z klientami, partnerami gospodarczymi, a przede wszystkim z pracownikami.

Sponsor Koncertowy

Klub Motocyklowy "Bałkany"

Klub Motocyklowy „Bałkany” został założony przez ludzi poszukujących adrenaliny. Takim sposobem nasz Klub odwiedził wiele europejskich krajów z kilkoma wypadami w stronę Afryki jak i Azji.  Co najważniejsze, lubimy pomagać tak aby każdy miał możliwość robić to co lubi i chcielibyśmy aby nasze działania były przykładem dla młodzieży.

Partner logistyczny

Auto Serwis Jacek Urbański

Wykonujemy naprawy samochodów wyposażonych w silniki benzynowe jak i diesla. Wykorzystywany przez nas profesjonalny sprzęt diagnostyczny pozwala na wykonanie pełnej diagnostyki silnika jak i wszystkich podzespołów auta.

Sponsor organizacyjny

Dziecko do 12. miesiąca życia przesypia ponad 60% doby. W tym okresie  niezwykle istotną rolę odgrywa łóżeczko z wygodnym materacykiem. Dlatego stworzyliśmy gamę produktów, która odpowiada różnym potrzebom maluszków. Nasze produkty tworzymy, dbając o wysoką jakość każdego detalu. Zapewniając komfort snu Twojemu dziecku, gwarantujemy także spokojny sen Tobie – Mamo, Tato.

Sponsor organizacyjny

Impact Identyfikacja Firm działa w branży reklamowej od 1997 roku. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom szeroki wachlarz kompleksowych usług reklamowych. Zaczynając od tworzenia identyfikacji wizualnej, promocji marki i produktu, do wykonania realizacji.

SPONSOR ORGANIZACYJNY

Loop studio

Jesteśmy kreatywnym studiem graficznym. Specjalizujemy się w projektowaniu animacji i grafik dla małych i średnich firm.

SPONSOR ORGANIZACYJNY

BluzLO

Oferujemy odzież dla szkół średnich i uczelni. W BluzLO stawiamy na jakość oraz terminowość w realizacji zamówień. Skontaktuj się z nami!